Göz kamaştıran modern mimarisi, 15 katlı iki kulesinde, her şeyiyle dört dörtlük 293 residence dairenin yer aldığı Perlavista, 42 bin metrekarelik alışveriş ve eğlence merkezi ile sizleri bekliyor.

Şehir yaşamının yorucu temposunda kaybolmadan kendinizi rahat hissedeceğiniz yaşam alanları tasarlayan Perlavista, residence konforu ve hizmetleri ile tüm detayları özenle birleştiriyor.Akıllı ev altyapısı sayesinde havalandırma, aydınlatma gibi isteklerinizin eviniz tarafından yerine getiriliyor.

Üstün yapı teknolojisi ve gelişmiş güvenlik önlemleri ile donatılan 4 farklı büyüklükteki daireler, aileniz için güvenli ve bir o kadar da akıllı bir tercih. Perlavista Outlet Alışveriş Merkezi, dünyaca ünlü yerli ve yabancı markaların outlet mağazaları, lüks restoranlar, sinema salonları, spa ve spor merkezleri ile ziyaretçilerini ağırlıyor. Perlavista, TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi ve Beykent Üniversitesi’nin yanı sıra, E-5 ve TEM bağlantı otoyolunun hemen yanında bulunuyor, Atatürk Havalimanı’na 15 dakika mesafede yer alıyor.

 

 

www.perlavista.com

 

 

Daha Fazla Bilgi ?
close slider